Лекція МІБ

21 червня Вікторія Єфімова виступила з лекцією в Міжнародному інституті бізнесу.

Слухачі лекції – майбутні оцінювачі спеціалізації «Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності» в межах напряму «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності».

Темою лекції стали вихідні дані та інші інформаційні джерела, порядок їх збору та аналізу під час оцінки. Недарма даній темі приділено особливу увагу: від достатності та якості зібраної інформації залежить якість оцінки об’єктів інтелектуальної власності (ОІВ). А проблематика оцінки таких об’єктів, насамперед, пов’язана з браком інформації та важкістю доступу до неї, адже ринок інтелектуальної власності, як і самі об’єкти, специфічний. ОІВ є одними з найскладніших об’єктів для використання в господарській діяльності, а отже, в охороні прав на них, обліку, оцінці. Зазвичай інформація про вартість ОІВ або ліцензій на їх використання є закритою, відсутня офіційна статистична інформація, відсутній активний ринок.

Приємно вразила лектора обізнаність слухачів в сфері права інтелектуальної власності як інституту цивільного права та економіки. В ході лекції розглянуто низку цікавих питань, специфічних для об’єктів оцінки даного виду.

Наша команда вдячна Міжнародному інституту бізнесу за чудову можливість поділитися досвідом і прийняти активну участь у розвитку професії, адже більша грамотність спеціалістів сприяє якості надання послуг оцінки в Україні.

Новини

Новини законодавства

Зміни в ТЦУ 2017

На початку 2017 року вступила в силу низка істотних змін до Податкового кодексу України. ...

5.07.2017

Новини компанії

Лекція МІБ

21 червня Вікторія Єфімова виступила з лекцією в Міжнародному інституті бізнесу. ...

21.06.2017

Новини компанії

Вітання на сайті

Раді вітати Вас на нашому оновленому сайті! Наша мета - представити на ...

12.06.2017